ما که هستیم

 از سال 1380 کارهای ساختمانی بامدل مدیریت پیمان وساخت وسازشخصی شروع شد و درسال 1389 شرکت ساختمانی تاسیس گردید و پروژه های زیادی ساخته شد.

از سال 1390 به علت رکود بازار مسکن و عدم وجود مشتری اقدام به تاسیس سیستم فروش املاک کردیم دراین راستا از ایجاد دفتر املاک کفی شروع کردیم وسپس وارد پروژه های کلان شدیم و سیستم مهندسی فروش پروژه های کلان را راه اندازی کردیم.

از سال 1393 به خاطر خدمت بیشتر به هموطنان برای تامین مسکن و توسعه بازار اقدام به طراحی سیستم آموزش کردیم و در این راستا اولین آکادمی تخصصی سرمایه گذاری املاک در ایران بنیان گذاری شد وحاصل آن تا امروز تالیف چندین کتاب؛ برگزاری چند ده سمینار و کارگاه آموزشی و آموزش چندین هزار نفر بوده است.

بخش های مختلف های ملک:

آکادمی تخصصی سرمایه گذاری املاک:

دراین بخش شما می توانید مقالات آموزشی مرتبط باسرمایه گذاری رامطالعه کنید و ازمحصولات آموزشی رایگان استفاده نمایید و برخی از محصولات را می توانید بخرید و برای رشد خودتان و افزایش درآمدتان سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری:

دراین بخش می توانید پروژه های اجراشده و درحال اجرا را ببینید وچنانچه تمایل به سرمایه گذاری داشته باشید می توانید باهر میزان سرمایه دراین پروژه ها سرمایه گذاری بکنید و سودمناسب کسب کنید.

فایلینگ:

دراین بخش ما کلیه املاک فروشی را قراردادیم و چنانچه قصد خرید داشته باشید می توانید به راحتی برسی کنید وخریدتان را انجام دهید.

ویدیوها

گالری تصاویر

نظرات شرکت کنندگان در دوره ها

های ملک با ۲۰ سال سابقه در حوزه سرمایه‌گذاری املاک

– شامل آموزش تخصصی سرمایه‌گذاری، ساخت و ساز و خرید و فروش
– برگزار کننده اینوست‌ کمپ؛ قوی‌ترین کمپ سرمایه‌گذاری املاک در ایران

به شما کمک میکنه:
۱- دانش و مهارت سرمایه گذاری را کسب کنید و به یک سرمایه‌گذار خبره در املاک تبدیل شوید.
۲- شغل پر درآمدی ایجاد کنید.
۳- فایل و املاک پرسود رو برای‌تان‌ معرفی می‌کند.
۴- کمک میکنه‌ با هر میزان سرمایه در مسکن سرمایه‌گذاری کنید.