های ملک

himelke

" های ملک " چیست ؟

های ملک سیستم جامع املاک است که به منظور ارائه خدمت در جهت تامین مسکن و توسعه بازار، اقدام به ایجاد فرصتهای سرمایه گذاری و طراحی سیستم آموزشی کرده است. در این راستا، چندین کتاب تالیف، ده ها سمینار و کارگاه آموزشی برگزار کرده و چندین هزار نفر را آموزش داده، همچنین فرصت های سرمایه گذاری با هر مبلغ در زمینه مسکن را ایجاد کرده است.

در باره های ملک:

کار از سال ۱۳۸۲ با مدل مدیریت پیمان و ساخت و ساز آغاز شد و در سال ۱۳۸۹ شرکت ساختمانی را تاسیس کردیم و پروژه های بسیاری را به بهره برداری رساندیم. در سال ۱۳۹۰ به علت رکود بازار مسکن و عدم وجود مشتری اقدام به تاسیس سیستم فروش املاک کردیم، در این راستا از ایجاد دفتر املاک کفی شروع کردیم سپس وارد پروژه های کلان شدیم و سیستم مهندسی فروش پروژه های کلان را راه اندازی کردیم.

از سال ۱۳۹۳ سیستم آموزشی «های ملک» را راه اندازی کردیم و با تالیف چندین کتاب، برگزاری ده ها سمینار و کارگاه آموزشی، در جهت خدمت رسانی بیشتر به هموطنان خود برای تامین مسکن توسعه بازار تلاش کردیم و توانستیم چندین هزار نفر را در این عرصه آموزش دهیم.

بخش های مختلف های ملک:

فایلینگ:

در این قسمت می توانید به صورت رایگان اقدام به ثبت آگهی ملک خود کرده و برای فروش اقدام نمایید. همچنین به راحتی می توانید ملک مورد نظر خود برای خرید را بیابید همچنین از مشاوره رایگان مشاورین ما بهره مند گردید.

سرمایه گذاری:

تیم «های ملک» با سال ها تجربه و همچنین با دارا بودن مشاورین مجرب و پشتیبانی بروز، شرایط سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خرد و کلان با هر میزان سرمایه را فراهم کرده است.

آکادمی «های ملک»:

دوره های آموزشی:

تیم «های ملک» دوره های آموزشی بسیاری از قبیل خداحافظ مستاجری، تحلیل بازار مسکن، سرمایه گذاری و …. به صورت دوره و ورکشاپ نموده است و در این سالها ما مفتخر به آموزش چندین هزار نفر در دروه های آموزشی «های ملک» هستیم.

مقالات آموزشی:

مطالب آموزشی بی شماری نیز به صورت رایگان در قالب مقاله در زمینه حقوقی، خرید و فروش، سرمایه گذاری، آموزش مشاورین املاک و…. در سایت «های ملک» در اختیار مخاطبین عزیز قرار داده شده است.

های ملک با بیش از هفده سال سابقه در حوزه ساخت و ساز ، آموزش تخصصی املاک و مهندسی فروش املاک در کنار شماست تا :

  1. خرید و سرمایه گذاری پر سودی را تجربه کنید . 
  2. دانش و مهارت حرفه ای املاک را کسب کنید .
  3. با هر میزان سرمایه بتوانید در مسکن سرمایه گذاری کنید .
  4. املاکتان را راحت تر و سریع تر بفروشید .

ساختار تیم " های ملک "


مهندس سید بهرام علیزاده

مدیر عامل


مهندس جواد صدقی

مدیر فروش و سرمایه گذار


مهدی زکی پور

کارشناس فروش


رضا نکوئی

کارشناس فروش


محمد زکی پور

کارشناس فروش


آمنه زکی پور

سر دبیر


حسن زکی پور

وبمستر


محسن زکی پور

رسانه


علی زکی پور

چند رسانه ای


سید یحیی مداحی

وبمستر