های ملک

هر سوالی دارید از

استاد ملک بپرسید !

سلام به شما همراهان  “های ملک” !

همیشه سوالاتی از طریق فرم تماس با ما ٬ نظرات ٬ تماس های تلفنی ٬ صفحه اینستاگرام و خلاصه از هر طریقی که فکرش رو کنید برای ما ارسال میشه و علی رغم میل باطنی! قادر به پاسخگویی به این سوالات نیستیم. چون حجم سوالات کمی زیاد هست و از طرفی دیگه قصد داریم بهترین پشتیبانی و مشاوره را به شما عزیزان ارائه کنیم. اگر قصد  خریدوفروش یا سرمایه گذاری در مسکن رادارید ویا نیاز به اطلاعاتی دراین زمینه داریدکافی است با “های ملک” همراه شوید.
خب چون  دوستان زیادی سوالاتی در مورد مسائل مختلف مسکن (شهرداری،نظام مهندسی، کمیسیون املاک ،ثبت و انشعابات و…) از ما پرسیدند، تصمیم گرفتیم بخشی رو با عنوان “از استاد ملک بپرس” درون سایت راه اندازی کنیم ، که توی این بخش سوالات شما را جمع آوری ، دسته بندی و پسخ سوالات شما عزیزان را منتشر می کنیم. با این روش نه سوالی بی پاسخ خواهد ماند و نه وقت زیادی از ما برای پاسخگویی به سوالات گرفته میشه.

چطور بپرسم؟

پس همین الان هر سوالی دارید از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. استاد ملک در اولین فرصت پاسخ شما را ارسال خواهد کرد.درضمن پاسخ ها از طریق مجله “های ملک” و پیج اینستاگرام هم منتشر می شود. 

پیوستن به گفتگو